Zpět
22315 EAK W33 SNR
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | SNR |
| Typ | soudečkové ložisko |
| vnitřní průměr | 75 mm |
| vnější průměr | 160 mm |
| Šířka - B (mm) | 55 mm |
| Krytí / těsnění | žádné |
| Vnitřní díra | kuželová |
| Radiální vůle | normální |
| Kód výrobce | 22315EAKW33 |
| Dynamická únosnost | 491 kN |
| Statická únosnost | 467 kN |
| Minimální provozní teplota | -40 °C |
| Maximální provozní teplota | 200 °C |
| Hmotnost (Kg) | 5,1 |
| Výrobce | SNR |
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


