Zpět
3214 A SNR
kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem 3214 A SNR
dvouřadé kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem s vnitřní válcovou dírou, otevřené (bez krytí), rozměry 70x125x39,7 mm, kvalitní produkt SNR
Skladem (2 ks)
Cena bez DPH
2 731,00 Kč
Cena
3 304,51 Kč vč. DPH
Zítra při objednávce do 09:00
11070028
3413520096380
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | SNR |
| Typ | kuličkové ložisko |
| vnitřní průměr | 70 mm |
| vnější průměr | 125 mm |
| Šířka - B (mm) | 39,7 mm |
| Krytí / těsnění | žádné |
| Vnitřní díra | válcová |
| Radiální vůle | normální |
| Kód výrobce | 3214A |
| Dynamická únosnost | 81,5 kN |
| Statická únosnost | 76,3 kN |
| Minimální provozní teplota | -20 °C |
| Maximální provozní teplota | 120 °C |
| Hmotnost (Kg) | 1,81 |
| Výrobce | SNR |
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


