4T-37431A/37625 NTN
kuželíkové ložisko 4T-37431A/37625 NTN
jednořadé kuželíkové ložisko, otevřené (bez krytí), rozměry 109,538x158,75x23,02 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Na dotaz
Na dotaz
Parametry
Parametr Hodnota
Výrobce / Značka NTN
Typ kuželíkové ložisko
vnitřní průměr 109,538 mm
vnější průměr 158,75 mm
Celková šířka - T (mm) 23,02 mm
Krytí / těsnění žádné
Vnitřní díra válcová
Kód výrobce 4T-37431A/37625
Dynamická únosnost 102 kN
Statická únosnost 166 kN
Hmotnost (Kg) 1,36
Výrobce NTN
Detail produktu na stránkách výrobce
WAFAREX, s.r.o. - loz-kuzel1r-komplet.svg
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
Martin J.
100%
  • +Sortiment
Miloslav B.
100%
  • +rychlost
R
Roman F.
100%
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
  • +Velmi rychle odesláni a cena
  • +Perfektně zabaleno
  • +Nejlepší věna na trhu
Naposledy prohlížené
4T-37431A/37625 NTN kuželíkové ložisko
Kód: 10031737
Dostupnost: Na dotaz Předpokládané doručení: Na dotaz
Cassida GREASE GTS, 400ml FUCHS plastické mazivo
Kód: 10820766
Speciální syntetické plastické mazivo typu EP pro čerpadla, dopravníky, rázové aplikace...
Dostupnost: Skladem (13 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
UCFE 210 SNR ložisková jednotka
ložisková jednotka typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, kvalitní produkt SNR
Dostupnost: Skladem (4 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
EX 207 G2 SNR kuličkové ložisko
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 35x72x37,6 mm, kvalitní produkt SNR
Dostupnost: Skladem (3 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
51211 SKF axiální kuličkové ložisko
jednosměrné axiální kuličkové ložisko, rozměry 55×90×25 mm, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (6 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
51220 NTN axiální kuličkové ložisko
jednosměrné axiální kuličkové ložisko, otevřené (bez krytí), rozměry 100x150x38 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Skladem (1 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
UCP 310 SKF ložisková jednotka
Stojatá ložisková jednotka
UCP 218 SKF ložisková jednotka
Stojatá ložisková jednotka / ložiskový domek
22320 EJA/VA405 SKF soudečkové ložisko
dvouřadé soudečkové ložisko, rozměry 100×215×73 mm, TOP kvalita, originál SKF
51215 SKF axiální kuličkové ložisko
jednosměrné axiální kuličkové ložisko, rozměry 75×110×27 mm, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (2 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
NUTR 40 X SKF opěrná kladka
Opěrná kladka s přírubovým kroužkem, vnitřním kroužkem
22324 CCJA/W33VA406 SKF soudečkové ložisko
dvouřadé soudečkové ložisko, rozměry 120×260×86 mm, TOP kvalita, originál SKF
UC 218 G2 T20 SNR kuličkové ložisko
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 90x160x96 mm, kvalitní produkt SNR
22319 EM W33 C3 SNR soudečkové ložisko
dvouřadé soudečkové ložisko s vnitřní válcovou dírou, otevřené (bez krytí), rozměry 95x200x67 mm, kvalitní produkt SNR
RNA0-32X42X13 NTN jehlové ložisko
jehlové ložisko s obrobenými kroužky, bez vnitřního kroužku, rozměry 32x42x13 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Teplotně odolné rukavice do 350 °C  SNR
Teplotně odolné rukavice do 350°C, jsou vyrobené z kevlarových vláken, velikost 10,5
Klínový řemen 13x2650 Li (2680 Lw) – profil A – ContiTech
klínový řemen, profil A, šíře = 13 mm, vnitřní délka Li = 2650 mm, výpočtová délka Lw = 2680 mm, obalovaný, výrobce ContiTech
L 44643/610/VU990 SKF kuželíkové ložisko
jednořadé kuželíkové ložisko palcových rozměrů, rozměry 25,4×50,292×14,224 mm, TOP kvalita, originál SKF
UCPE 210 SNR ložisková jednotka
ložisková jednotka typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 50x90x51,6 mm, kvalitní produkt SNR