Zpět
6000-2Z/LHT23 SKF
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | SKF |
| Typ | kuličkové ložisko |
| vnitřní průměr | 10 mm |
| vnější průměr | 26 mm |
| Šířka - B (mm) | 8 mm |
| Krytí / těsnění | 2Z - oboustranné plechem |
| Vnitřní díra | válcová |
| Radiální vůle | normální |
| Kód výrobce | 6000-2Z/LHT23 |
| Dynamická únosnost | 4,75 kN |
| Statická únosnost | 1,96 kN |
| Hmotnost (Kg) | 0,02 |
| Výrobce | SKF |
Popis produktu
Ložisko 6000-2Z/LHT23 SKF je jednořadé kuličkové ložisko, které se vyznačuje jednoduchou konstrukcí. Valivé ložisko SKF 6000-2Z/LHT23 je nerozebíratelné, velmi odolné a nenáročné na údržbu. Konstrukce kuličkového ložiska umožňuje přenášet radiální i axiální zatížení v obou směrech, a to i při vysokých otáčkách. Ložisko je oboustranně kryté kovovým krytím.
Mezi klíčové vlastnosti ložiska SKF 6000-2Z/LHT23 patří spolehlivost, vysoká odolnost proti opotřebení, vysoká dynamická i statická zatížitelnost a nízká hlučnost. Lozisko 6212 2Z LHT23 SKF je tedy skvělou volbou pro ty, kteří vyžadují kvalitu, spolehlivost, odolnost a výkon.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


