61804-2RZ SKF
kuličkové ložisko 61804-2RZ SKF
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté kovem, rozměry 20×32×7 mm, TOP kvalita, originál SKF
Skladem (17 ks)
Zítra při objednávce do 09:00
Parametry
Parametr Hodnota
Výrobce / Značka SKF
Typ kuličkové ložisko
vnitřní průměr 20 mm
vnější průměr 32 mm
Šířka - B (mm) 7 mm
Krytí / těsnění 2RS - oboustranné pryží
Vnitřní díra válcová
Radiální vůle normální
Kód výrobce 61804-2RZ
Dynamická únosnost 4,03 kN
Statická únosnost 2,32 kN
Hmotnost (Kg) 0,018
Výrobce SKF
Detail produktu na stránkách výrobce
WAFAREX, s.r.o. - loz-kul1r-6xxx.svg
Popis produktu
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
Martin J.
100%
  • +Sortiment
Miloslav B.
100%
  • +rychlost
R
Roman F.
100%
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
  • +Velmi rychle odesláni a cena
  • +Perfektně zabaleno
  • +Nejlepší věna na trhu
Naposledy prohlížené
61804-2RZ SKF kuličkové ložisko
Kód: 10070532
Dostupnost: Skladem (17 ks) Předpokládané doručení: Zítra
UC 208 G2 SNR kuličkové ložisko
Kód: 10160245
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 40x80x49,2 mm, kvalitní produkt SNR
Dostupnost: Skladem (7 ks) Předpokládané doručení: Zítra
EX 212 G2 SNR kuličkové ložisko
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 60x110x61,8 mm, kvalitní produkt SNR
Dostupnost: Skladem (1 ks) Předpokládané doručení: Zítra
NUTR 206 X/3AS NTN opěrná kladka
opěrná kladka, otevřená (bez krytí), rozměry 30x62x29 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Na dotaz Předpokládané doručení: Na dotaz
TSN 526 L SKF těsnění ložiskového tělesa
Těsnění ložiskového tělesa
763,00
Dostupnost: Skladem (4 ks) Předpokládané doručení: Zítra
6209-2Z/C4 SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté kovem, rozměry 45×85×19 mm, TOP kvalita, originál SKF
6205 LLU C3/5K NTN kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 25x52x15 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Skladem (10 ks) Předpokládané doručení: Zítra
SC 210 SV SNR těsnění pro ložiskové těleso
těsnění pro ložiskové těleso, kvalitní produkt SNR
6200-2ZNR SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko s drážkou pro pojistný kroužek, oboustranně zakryté kovem, rozměry 10×30×9 mm, TOP kvalita, originál SKF
NU 313 ECJ/C3 SKF válečkové ložisko
jednořadé válečkové ložisko, rozměry 65×140×33 mm, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (2 ks) Předpokládané doručení: Zítra
24124 CC/W33 SKF soudečkové ložisko
dvouřadé soudečkové ložisko s vnitní válcovou dírou, rozměry 120×200×80 mm, TOP kvalita, originál SKF
UC 212 G2 SNR kuličkové ložisko
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 60x110x65,1 mm, kvalitní produkt SNR
2208 G15 SNR naklápěcí kuličkové ložisko
dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko s vnitřní válcovou dírou, otevřené (bez krytí), rozměry 40x80x23 mm, kvalitní produkt SNR
NUTR 307 X/3AS NTN opěrná kladka
opěrná kladka, otevřená (bez krytí), rozměry 35x80x29 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Skladem (6 ks) Předpokládané doručení: Zítra
6022 ZZ CM/5K NTN kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté plechem, rozměry 110x170x28 mm, TOP kvalita výrobce NTN
22211 EAK W33 C3 SNR soudečkové ložisko
dvouřadé soudečkové ložisko s vnitřní kuželovou dírou, otevřené (bez krytí), rozměry 55x100x25 mm, kvalitní produkt SNR
6311-2RS1/C3 SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 55×120×29 mm, TOP kvalita, originál SKF