62/22-2RS1 SKF
kuličkové ložisko 62/22-2RS1 SKF
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 22×50×14 mm, TOP kvalita, originál SKF
Na dotaz
Na dotaz
Parametry
Parametr Hodnota
Výrobce / Značka SKF
Typ kuličkové ložisko
vnitřní průměr 22 mm
vnější průměr 50 mm
Šířka - B (mm) 14 mm
Krytí / těsnění 2RS - oboustranné pryží
Vnitřní díra válcová
Radiální vůle normální
Kód výrobce 62/22-2RS1
Dynamická únosnost 14 kN
Statická únosnost 7,65 kN
Hmotnost (Kg) 0,117
Výrobce SKF
Detail produktu na stránkách výrobce
WAFAREX, s.r.o. - loz-kul1r-6xxx.svg
Popis produktu
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
Martin J.
100%
  • +Sortiment
Miloslav B.
100%
  • +rychlost
R
Roman F.
100%
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
  • +Velmi rychle odesláni a cena
  • +Perfektně zabaleno
  • +Nejlepší věna na trhu
Naposledy prohlížené
62/22-2RS1 SKF kuličkové ložisko
Kód: 10074728
Dostupnost: Na dotaz Předpokládané doručení: Na dotaz
TSN 515 L SKF těsnění ložiskového tělesa
Kód: 17118437
těsnění ložiskového tělesa, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (18 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
EX 310 G2 SNR kuličkové ložisko
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 50x110x49,2 mm, kvalitní produkt SNR
NK 25/16 SKF jehlové ložisko
jehlové ložisko s obrobenými kroužky, bez vnitřního kroužku, rozměry 25×33×16 mm, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (21 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
6314-2Z/C3 SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté kovem, rozměry 70×150×35 mm, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (3 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
22209 EA W33 SNR soudečkové ložisko
dvouřadé soudečkové ložisko s vnitřní válcovou dírou, otevřené (bez krytí), rozměry 45x85x23 mm, kvalitní produkt SNR
Dostupnost: Skladem (1 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
6302 LLU C3/5K NTN kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 15x42x13 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Skladem (> 50 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
6022 LLU CM/5K NTN kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 110x170x28 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Skladem (2 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
6826 LLU/5K NTN kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 130x165x18 mm, TOP kvalita výrobce NTN
NK 22/20 R NTN jehlové ložisko
jehlové ložisko s obrobenými kroužky, bez vnitřního kroužku, otevřené (bez krytí), rozměry 22x30x20 mm, TOP kvalita výrobce NTN