Zpět
AXK 2542 SKF
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | SKF |
| vnitřní průměr | 25 mm |
| vnější průměr | 42 mm |
| Šířka valivého tělesa - B (mm) | 2 mm |
| Kód výrobce | AXK 2542 |
| Dynamická únosnost | 13,4 kN |
| Statická únosnost | 60 kN |
| Hmotnost (Kg) | 0,007 |
| Výrobce | SKF |
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


