EX311-35G2 SNR
kuličkové ložisko EX311-35G2 SNR
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 55,563x120x55,6 mm, kvalitní produkt SNR
Na dotaz
Na dotaz
Parametry
Parametr Hodnota
Výrobce / Značka SNR
Typ kuličkové ložisko
vnitřní průměr 55,563 mm
vnější průměr 120 mm
Šířka - B (mm) 55,6 mm
Krytí / těsnění 2 různé typy těsnění
Vnitřní díra válcová
Radiální vůle C3
Kód výrobce EX311-35G2
Dynamická únosnost 71,5 kN
Statická únosnost 44,8 kN
Hmotnost (Kg) 2,341
Výrobce SNR
Detail produktu na stránkách výrobce
WAFAREX, s.r.o. - loz-kul1r-yel-y.svg
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
Martin J.
100%
  • +Sortiment
Miloslav B.
100%
  • +rychlost
R
Roman F.
100%
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
  • +Velmi rychle odesláni a cena
  • +Perfektně zabaleno
  • +Nejlepší věna na trhu
Naposledy prohlížené
EX311-35G2 SNR kuličkové ložisko
Kód: 10161029
Dostupnost: Na dotaz Předpokládané doručení: Na dotaz
2212 E-2RS1TN9 SKF naklápěcí kuličkové ložisko
Kód: 10133216
dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 60×110×28 mm, TOP kvalita, originál SKF
619/9-2Z SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté kovem, rozměry 9×20×6 mm, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (50 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
ESFLE 208 N SNR ložisková jednotka
ložisková jednotka typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, kvalitní produkt SNR
6907 LLU/5K NTN kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 35x55x10 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Skladem (14 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
NU 2312 ECP SKF válečkové ložisko
jednořadé válečkové ložisko, rozměry 60x130x46 mm, TOP kvalita ložisek SKF
Dostupnost: Skladem (2 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
FY 45 FM SKF ložisková jednotka
Přírubová ložisková jednotka Y
6201 EE C3 SNR kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko s vnitřní válcovou dírou, oboustranně zakryté pryží, rozměry 12x32x10 mm, kvalitní produkt SNR
Dostupnost: Skladem (1 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
FRB 13/150 SKF vodicí kroužek
Axiální vodicí kroužek pro ložiskové těleso
81112 TN SKF axiální válečkové ložisko
axiální válečkové ložisko, rozměry 60×85×17 mm, TOP kvalita, originál SKF
61903-2RS1 SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 17×30×7 mm, TOP kvalita, originál SKF
Dostupnost: Skladem (31 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
2210 ETN9 SKF naklápěcí kuličkové ložisko
dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko, rozměry 50×90×23 mm, TOP kvalita, originál SKF
6803 LLU/5K NTN kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 17x26x5 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Dostupnost: Skladem (24 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
6215 EE C3 SNR kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko s vnitřní válcovou dírou, oboustranně zakryté pryží, rozměry 75x130x25 mm, kvalitní produkt SNR
EX 207 G2 SNR kuličkové ložisko
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 35x72x37,6 mm, kvalitní produkt SNR
Dostupnost: Skladem (3 ks) Předpokládané doručení: 15.05.2026
6201-2RSH SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 12×32×10 mm, TOP kvalita, originál SKF
2208 E-2RS1TN9 SKF naklápěcí kuličkové ložisko
dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko, rozměry 40x80x23 mm, TOP kvalita ložisek SKF
NK 85/35 R NTN jehlové ložisko
jehlové ložisko s obrobenými kroužky, bez vnitřního kroužku, otevřené (bez krytí), rozměry 85x105x35 mm, TOP kvalita výrobce NTN
EX 209 G2 SNR kuličkové ložisko
kuličkové ložisko typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 45x85x42,8 mm, kvalitní produkt SNR
62214-2RS1 SKF kuličkové ložisko
jednořadé kuličkové ložisko, oboustranně zakryté pryží, rozměry 70×125×31 mm, TOP kvalita, originál SKF