Zpět
HK 3518 L/3AS NTN
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | NTN |
| Typ | jehlové ložisko |
| vnitřní průměr | 35 mm |
| vnější průměr | 42 mm |
| Šířka - C (mm) | 18 mm |
| Krytí / těsnění | L - jednostranné pryží |
| Vnitřní díra | válcová |
| Kód výrobce | HK3518L/3AS |
| Dynamická únosnost | 19,7 kN |
| Statická únosnost | 35 kN |
| Minimální provozní teplota | -20 °C |
| Maximální provozní teplota | 100 °C |
| Hmotnost (Kg) | 0,05 |
| Výrobce | NTN |
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


