Zpět
Klínový řemen 25x2750 Li (2810 Lw) – profil 25 – Rubena
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | 25 |
| Šírka (B) | 25 mm |
| Výška (H) | 16 mm |
| Vnitřní délka (Li) | 2750 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 2810 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 250 mm |
| Hmotnost (Kg) | 1,18 |
| Výrobce | Rubena |
Popis produktu
Klínový řemen, profil 25, šíře = 25 mm, výpočtová délka Lw = 2810 mm, vnitřní délka Li = 2750 mm, obalovaný, úhel klínu = 40°, výrobce Rubena. Minimální průměr řemenice: 250 mm, maximální obvodová rychlost: 25 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


