Zpět
Klínový řemen 10x850 La – profil AVX10 – Goodyear
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | AVX 10 |
| Šírka (B) | 10 mm |
| Výška (H) | 8 mm |
| Vnější délka (La) | 850 mm |
| Provedení | řezaný |
| Úhel klínu | 36 ° |
| Minimální průměr řemenice | 50 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,065 |
| Výrobce | Goodyear |
Popis produktu
klínový řemen, profil AVX10, šíře = 10 mm, vnější délka La = 850 mm, automobilový, řezaný, výrobce Goodyear
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


