Zpět
Klínový řemen 10x910 La – profil AVX10 – Rubena
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | AVX 10 |
| Šírka (B) | 10 mm |
| Výška (H) | 8 mm |
| Vnější délka (La) | 910 mm |
| Provedení | řezaný |
| Úhel klínu | 36 ° |
| Minimální průměr řemenice | 50 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,069 |
| Výrobce | Rubena |
Popis produktu
klínový řemen, profil AVX10, šíře = 10 mm, vnější délka La = 910 mm, automobilový, řezaný, výrobce Rubena
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


