Zpět
Klínový řemen 17x1040 Li (1080 Lw) – profil B – Rubena
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | B |
| Šírka (B) | 17 mm |
| Výška (H) | 11 mm |
| Vnitřní délka (Li) | 1040 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 1080 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 112 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,21 |
| Výrobce | Rubena |
Popis produktu
Klínový řemen, profil B, šíře = 17 mm, výpočtová délka Lw = 1080 mm, vnitřní délka Li = 1040 mm, obalovaný, úhel klínu = 40°, výrobce Rubena. Minimální průměr řemenice: 112 mm, maximální obvodová rychlost: 25 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


