Zpět
Klínový řemen 17x1375 Li (1415 Lw) – profil BX – PIX
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | BX |
| Šírka (B) | 17 mm |
| Výška (H) | 11 mm |
| Vnitřní délka (Li) | 1375 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 1415 mm |
| Provedení | řezaný |
| Úhel klínu | 36 ° |
| Minimální průměr řemenice | 90 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,23 |
| Výrobce | PIX |
Popis produktu
Klínový řemen, profil BX, šíře = 17 mm, výpočtová délka Lw = 1415 mm, vnitřní délka Li = 1375 mm, řezaný, úhel klínu = 36°, výrobce PIX. Minimální průměr řemenice: 90 mm, maximální obvodová rychlost: 30 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


