Zpět
Klínový řemen 16,3x1750 Lw (1772 La) – profil SPB – Dunlop
Klínový řemen 16,3x1750 Lw (1772 La) – profil SPB – Dunlop
klínový řemen, profil SPB, šíře = 16,3 mm, výpočtová délka Lw = 1750 mm, vnější délka La = 1772 mm, obalovaný, úhel klínu = 40°, výrobce Dunlop
Skladem (4 ks)
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | SPB |
| Šírka (B) | 16.3 mm |
| Výška (H) | 13 mm |
| Vnější délka (La) | 1772 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 1750 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 140 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,35 |
| Výrobce | Dunlop |
Popis produktu
Klínový řemen, profil SPB, šíře = 16,3 mm, výpočtová délka Lw = 1750 mm, vnější délka La = 1772 mm, obalovaný, úhel klínu = 40°, výrobce Dunlop. Minimální průměr řemenice: 140 mm, maximální obvodová rychlost: 40 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


