Zpět
Klínový řemen 22x2100 La (2150 Lw) – profil SPC – Rubena
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | SPC |
| Šírka (B) | 22 mm |
| Výška (H) | 18 mm |
| Vnější délka (La) | 2100 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 2150 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 224 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,81 |
| Výrobce | Rubena |
Popis produktu
Klínový řemen, profil SPC, šíře = 22 mm, výpočtová délka Lw = 2150 mm, vnější délka La = 2100 mm, obalovaný, úhel klínu = 40°, výrobce Rubena. Minimální průměr řemenice: 224 mm, maximální obvodová rychlost: 40 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


