Zpět
Klínový řemen 22x4400 Lw (4430 La) – profil SPC – Dunlop
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | SPC |
| Šírka (B) | 22 mm |
| Výška (H) | 18 mm |
| Vnější délka (La) | 4430 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 4400 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 224 mm |
| Hmotnost (Kg) | 1,67 |
| Výrobce | Dunlop |
Popis produktu
Klínový řemen, profil SPC, šíře = 22 mm, výpočtová délka Lw = 4400 mm, vnější délka La = 4430 mm, obalovaný, úhel klínu = 40°, výrobce Dunlop. Minimální průměr řemenice: 224 mm, maximální obvodová rychlost: 40 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


