Zpět
Klínový řemen 9,5x1775 La (1762 Lw) – profil SPZ – Strongbelt
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | SPZ |
| Šírka (B) | 9.7 mm |
| Výška (H) | 8 mm |
| Vnější délka (La) | 1775 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 1762 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 63 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,131 |
| Výrobce | Strongbelt |
Popis produktu
klínový řemen, profil SPZ, šíře = 9,7 mm, vnější délka La = 1775 mm, výpočtová délka Lw = 1762 mm, obalovaný, výrobce Strongbelt
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


