Zpět
Klínový řemen 9,5x763 La (750 Lw) – profil SPZ – Rubena
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | SPZ |
| Šírka (B) | 9.7 mm |
| Výška (H) | 8 mm |
| Vnější délka (La) | 763 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 750 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 63 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,056 |
| Výrobce | Rubena |
Popis produktu
klínový řemen, profil SPZ, šíře = 9,7 mm, vnější délka La = 763 mm, výpočtová délka Lw = 750 mm, obalovaný, výrobce Rubena
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


