Zpět
Klínový řemen 12,5x1350 La (1332 Lw) – profil XPA – Super XE Power Optibelt
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | XPA |
| Šírka (B) | 12.7 mm |
| Výška (H) | 10 mm |
| Vnější délka (La) | 1350 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 1332 mm |
| Provedení | řezaný |
| Úhel klínu | 36 ° |
| Minimální průměr řemenice | 71 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,149 |
| Výrobce | Optibelt |
Popis produktu
klínový řemen, profil XPA, šíře = 12,7 mm, vnější délka La = 1350 mm, výpočtová délka Lw = 1332 mm, řezaný, výrobce Optibelt
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


