Zpět
Klínový řemen 16,3x1410 Lw (1432 La) – profil XPB – PIX
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | XPB |
| Šírka (B) | 16.3 mm |
| Výška (H) | 13 mm |
| Vnější délka (La) | 1432 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 1410 mm |
| Provedení | řezaný |
| Úhel klínu | 36 ° |
| Minimální průměr řemenice | 112 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,26 |
| Výrobce | PIX |
Popis produktu
Klínový řemen, profil XPB, šíře = 16,3 mm, výpočtová délka Lw = 1410 mm, vnější délka La = 1432 mm, řezaný, úhel klínu = 36°, výrobce PIX. Minimální průměr řemenice: 112 mm, maximální obvodová rychlost: 45 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


