Zpět
Klínový řemen 22x2680 La (2650 Lw) – profil XPC – PIX
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | XPC |
| Šírka (B) | 22 mm |
| Výška (H) | 18 mm |
| Vnější délka (La) | 2680 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 2650 mm |
| Provedení | řezaný |
| Úhel klínu | 36 ° |
| Minimální průměr řemenice | 180 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,91 |
| Výrobce | PIX |
Popis produktu
Klínový řemen, profil XPC, šíře = 22 mm, výpočtová délka Lw = 2650 mm, vnější délka La = 2680 mm, řezaný, úhel klínu = 36°, výrobce PIX. Minimální průměr řemenice: 180 mm, maximální obvodová rychlost: 45 m/s.
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


