Zpět
Klínový řemen 10x1040 Li (1060 Lw) – profil Z – Gufero
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | Z |
| Šírka (B) | 10 mm |
| Výška (H) | 6 mm |
| Vnitřní délka (Li) | 1040 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 1060 mm |
| Provedení | obalovaný |
| Úhel klínu | 40 ° |
| Minimální průměr řemenice | 50 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,067 |
| Výrobce | Gufero |
Popis produktu
klínový řemen, profil Z, šíře = 10 mm, vnitřní délka Li = 1040 mm, výpočtová délka Lw = 1060 mm, obalovaný, výrobce Gufero
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


