Zpět
Klínový řemen 10x500 Li (522 Lw) – profil ZX – Strongbelt
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Profil | ZX |
| Šírka (B) | 10 mm |
| Výška (H) | 6 mm |
| Vnitřní délka (Li) | 500 mm |
| Výpočtová délka (Lw, Lp) | 522 mm |
| Provedení | řezaný |
| Úhel klínu | 36 ° |
| Minimální průměr řemenice | 40 mm |
| Hmotnost (Kg) | 0,032 |
| Výrobce | Strongbelt |
Popis produktu
klínový řemen, profil ZX, šíře = 10 mm, vnitřní délka Li = 500 mm, výpočtová délka Lw = 522 mm, řezaný, výrobce Strongbelt
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


