Zpět
M-UCFL 204 D1 NTN
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | NTN |
| Typ | ložisková jednotka (s ložiskem) |
| Provedení tělesa/jednotky | přírubové |
| vnitřní průměr | 20 mm |
| vnější průměr | 47 mm |
| Šířka - B (mm) | 31 mm |
| Krytí / těsnění | 2 různé typy těsnění |
| Radiální vůle | normální |
| Kód výrobce | M-UCFL204D1 |
| Hmotnost (Kg) | 0,45 |
| Výrobce | NTN |
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


