Zpět
NJ 217 EG15 SNR
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | SNR |
| Typ | válečkové ložisko |
| vnitřní průměr | 85 mm |
| vnější průměr | 150 mm |
| Šířka - B (mm) | 28 mm |
| Krytí / těsnění | žádné |
| Vnitřní díra | válcová |
| Radiální vůle | normální |
| Kód výrobce | NJ217EG15 |
| Dynamická únosnost | 167 kN |
| Statická únosnost | 199 kN |
| Minimální provozní teplota | -20 °C |
| Maximální provozní teplota | 120 °C |
| Hmotnost (Kg) | 1,935 |
| Výrobce | SNR |
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


