Zpět
NJ 206 NTN
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce / Značka | NTN |
| Typ | válečkové ložisko |
| vnitřní průměr | 30 mm |
| vnější průměr | 62 mm |
| Šířka - B (mm) | 16 mm |
| Krytí / těsnění | žádné |
| Vnitřní díra | válcová |
| Radiální vůle | normální |
| Kód výrobce | NJ206 |
| Minimální provozní teplota | -40 °C |
| Maximální provozní teplota | 120 °C |
| Hmotnost (Kg) | 0,23 |
| Výrobce | NTN |
Související produkty
Nejnovější recenze e-shopu
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


