RNA0-32X42X13 NTN
jehlové ložisko RNA0-32X42X13 NTN
jehlové ložisko s obrobenými kroužky, bez vnitřního kroužku, rozměry 32x42x13 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Skladem (2 ks)
Parametry
Parametr Hodnota
Výrobce / Značka NTN
Typ jehlové ložisko
vnitřní průměr 32 mm
vnější průměr 42 mm
Šířka - C (mm) 13 mm
Krytí / těsnění žádné
Vnitřní díra válcová
Radiální vůle normální
Kód výrobce RNA0-32X42X13
Dynamická únosnost 14,5 kN
Statická únosnost 23 kN
Minimální provozní teplota -20 °C
Maximální provozní teplota 120 °C
Hmotnost (Kg) 0,06
Výrobce NTN
Detail produktu na stránkách výrobce
Nejnovější recenze e-shopu
M
Martin K.
100%
Martin J.
100%
  • +Sortiment
Miloslav B.
100%
  • +rychlost
R
Roman F.
100%
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
  • +Velmi rychle odesláni a cena
  • +Perfektně zabaleno
  • +Nejlepší věna na trhu
Naposledy prohlížené
RNA0-32X42X13 NTN jehlové ložisko
Kód: 10062190
Dostupnost: Skladem (2 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
Teplotně odolné rukavice do 350 °C  SNR
Kód: 10200758
Teplotně odolné rukavice do 350°C, jsou vyrobené z kevlarových vláken, velikost 10,5
Dostupnost: Skladem (4 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
Klínový řemen 13x2650 Li (2680 Lw) – profil A – ContiTech
klínový řemen, profil A, šíře = 13 mm, vnitřní délka Li = 2650 mm, výpočtová délka Lw = 2680 mm, obalovaný, výrobce ContiTech
Dostupnost: Na dotaz Předpokládané doručení: Na dotaz
L 44643/610/VU990 SKF kuželíkové ložisko
jednořadé kuželíkové ložisko palcových rozměrů, rozměry 25,4×50,292×14,224 mm, TOP kvalita, originál SKF
UCPE 210 SNR ložisková jednotka
ložisková jednotka typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, rozměry 50x90x51,6 mm, kvalitní produkt SNR
H 2312 SKF upínací pouzdro
Upínací pouzdro
718,00
7328 BCBM SKF kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem
jednořadé kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem, rozměry 140×300×62 mm, TOP kvalita, originál SKF
H 3134 SNR upínací pouzdro
upínací pouzdro s vnitřní válcovou dírou 150 mm, kvalitní produkt SNR
21312 D1 NTN soudečkové ložisko
dvouřadé soudečkové ložisko s vnitřní válcovou dírou, otevřené (bez krytí), rozměry 60x130x31 mm, TOP kvalita výrobce NTN
UCSP 204 SNR ložisková jednotka
ložisková jednotka typ Y s vnitřní válcovou dírou, 2 různé typy těsnění, kvalitní produkt SNR
H 3032 SNR upínací pouzdro
upínací pouzdro s vnitřní válcovou dírou 140 mm, kvalitní produkt SNR
UCFC 204/H SKF ložisková jednotka
Přírubová ložisková jednotka Y
381,79
Dostupnost: Skladem (3 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
NU 313 E T2X NTN válečkové ložisko
jednořadé válečkové ložisko, otevřené (bez krytí), rozměry 65x140x33 mm, TOP kvalita výrobce NTN
Gufero 8x22x7 GP/WAS NBR
gufero / simering / jednobřitý rotační hřídelový těsnicí kroužek s prachovkou z materiálu NBR
Dostupnost: Skladem (31 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
Gufero 8x18x4 GP/WAS NBR
Dostupnost: Skladem (7 ks) Předpokládané doručení: 18.05.2026
Gufero 40x55x6 GP/WAS NBR
Gufero 55x85x8 GP/WAS NBR
2212 S NTN naklápěcí kuličkové ložisko
dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko s vnitřní válcovou dírou, otevřené (bez krytí), rozměry 60x110x28 mm, TOP kvalita výrobce NTN
ESPE 209 SNR ložisková jednotka
NU 2309 C3 NTN válečkové ložisko
jednořadé válečkové ložisko, otevřené (bez krytí), rozměry 45x100x36 mm, TOP kvalita výrobce NTN