Back
V-Belt 9.5x975 La (962 Lw) – SPZ – Megadyne
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Profile | SPZ |
| Top width (B) | 9.7 mm |
| Height (H) | 8 mm |
| Outside length (La) | 975 mm |
| Pitch lenght (Lw, Lp) | 962 mm |
| Design | wrapped |
| V-angle | 40 ° |
| Minimum pulley diameter | 63 mm |
| Weight (Kg) | 0,072 |
| Manufacturer | Megadyne |
Product Description
wrapped V-belt, SPZ profile, width = 9,7 mm, outside length La = 975 mm, pitch length Lw = 962 mm, manufacturer Megadyne
Related Products
Latest e-shop reviews
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


