Back
PCMF 101207 E SKF
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Manufacturer / Brand | SKF |
| Bore diameter | 10 mm |
| Outside diameter | 12 mm |
| Width - B (mm) | 7 mm |
| Manufacturer code | PCMF 101207 E |
| Weight (Kg) | 0,003 |
| Manufacturer | SKF |
Product Description
PCMF 101207 E SKF - TOP quality flanged PTFE composite bushing, dimensions 10x12x7 mm.
Latest e-shop reviews
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


