Back
KM 16 SNR
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Manufacturer / Brand | SNR |
| Bore diameter | 80 mm |
| Outside diameter | 105 mm |
| Width - B (mm) | 15 mm |
| Sealing | Without |
| Manufacturer code | KM16 |
| Weight (Kg) | 0,43 |
| Manufacturer | SNR |
Latest e-shop reviews
J
Jiří K.
100%
17.05.2026
- +spolehlivost dodání
- nic
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání


