Back
V-Belt 17x725 Li (765 Lw) – BX profile – PIX
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Profile | BX |
| Top width (B) | 17 mm |
| Height (H) | 11 mm |
| Inside length (Li) | 725 mm |
| Pitch lenght (Lw, Lp) | 765 mm |
| Design | raw-edge |
| V-angle | 36 ° |
| Minimum pulley diameter | 90 mm |
| Weight (Kg) | 0,13 |
| Manufacturer | PIX |
Product Description
Raw edge V-belt, BX profile, width = 17 mm, pitch length Lw = 765 mm, inside length Li = 725 mm, v-belt angle = 36°, manufacturer PIX. Minimum pulley diameter: 90 mm, maximum circumferential speed: 30 m/s.
Related Products
Latest e-shop reviews
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


