Back
V-Belt 22x1524 Li – C profile – Megadyne
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Profile | C |
| Top width (B) | 22 mm |
| Height (H) | 14 mm |
| Inside length (Li) | 1524 mm |
| Design | wrapped |
| V-angle | 40 ° |
| Minimum pulley diameter | 180 mm |
| Weight (Kg) | 0,49 |
| Manufacturer | Megadyne |
Product Description
Wrapped V-belt, C profile, width = 22 mm, inside length Li = 1524 mm, v-belt angle = 40°, manufacturer Megadyne. Minimum pulley diameter: 180 mm, maximum circumferential speed: 25 m/s.
Related Products
Latest e-shop reviews
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


