Back
V-Belt 12.5x818 La (800 Lw) – XPA – Optibelt
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Profile | XPA |
| Top width (B) | 12.7 mm |
| Height (H) | 10 mm |
| Outside length (La) | 818 mm |
| Pitch lenght (Lw, Lp) | 800 mm |
| Design | raw-edge |
| V-angle | 36 ° |
| Minimum pulley diameter | 71 mm |
| Weight (Kg) | 0,09 |
| Manufacturer | Optibelt |
Product Description
Raw edge V-belt, XPA profile, width = 12,7 mm, outside length La = 818 mm, pitch length Lw = 800 mm, manufacturer Optibelt
Related Products
Latest e-shop reviews
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


