Back
V-Belt 9.5x575 La (562 Lw) – XPZ – Strongbelt
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Profile | XPZ |
| Top width (B) | 9.7 mm |
| Height (H) | 8 mm |
| Outside length (La) | 575 mm |
| Pitch lenght (Lw, Lp) | 562 mm |
| Design | raw-edge |
| V-angle | 36 ° |
| Minimum pulley diameter | 56 mm |
| Weight (Kg) | 0,037 |
| Manufacturer | Strongbelt |
Product Description
Raw edge V-belt, XPZ profile, width = 9,7 mm, outside length La = 575 mm, pitch length Lw = 562 mm, manufacturer Strongbelt
Related Products
Latest e-shop reviews
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


