Back
V-Belt 10x1549 Li (1569 Lw) – Z – Dunlop
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Profile | Z |
| Top width (B) | 10 mm |
| Height (H) | 6 mm |
| Inside length (Li) | 1549 mm |
| Pitch lenght (Lw, Lp) | 1569 mm |
| Design | wrapped |
| V-angle | 40 ° |
| Minimum pulley diameter | 50 mm |
| Weight (Kg) | 0,1 |
| Manufacturer | Dunlop |
Product Description
wrapped V-belt, Z profile, width = 10 mm, inside length Li = 1549 mm, pitch length Lw = 1569 mm, manufacturer Dunlop
Related Products
Latest e-shop reviews
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce


