Back
CM-UCP 210 D1 NTN
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Manufacturer / Brand | NTN |
| Type | bearing unit (with bearing) |
| Bearing housing type | pillow block housing |
| Bore diameter | 50 mm |
| Outside diameter | 90 mm |
| Width - B (mm) | 51,6 mm |
| Sealing | 2 types of seals |
| Radial internal clearance | CN (normal) |
| Manufacturer code | CM-UCP210D1 |
| Weight (Kg) | 3,42 |
| Manufacturer | NTN |
Product Description
CM-UCP210D1 NTN - TOP quality pillow block ball bearing unit, dimensions 50x90x51,6 mm.
Latest e-shop reviews
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


