Back
V-Belt 22x8500 Lw – SPC profile – Megadyne
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Profile | SPC |
| Top width (B) | 22 mm |
| Height (H) | 18 mm |
| Pitch lenght (Lw, Lp) | 8500 mm |
| Design | wrapped |
| V-angle | 40 ° |
| Minimum pulley diameter | 224 mm |
| Weight (Kg) | 3,2 |
| Manufacturer | Megadyne |
Product Description
Wrapped V-belt, SPC profile, width = 22 mm, pitch length Lw = 8500 mm, v-belt angle = 40°, manufacturer Megadyne. Minimum pulley diameter: 224 mm, maximum circumferential speed: 40 m/s.
Related Products
Latest e-shop reviews
M
Martin K.
100%
11.05.2026
- +Hlavně výběr,ceny,rychlost
- O žádné nevím zatím....
Mohu jen doporučit....
M
Martin J.
100%
06.05.2026
- +Sortiment
M
Miloslav B.
100%
16.04.2026
- +rychlost
R
Roman F.
100%
11.04.2026
Profesionální jednání, dobrá cena, rychlé dodání
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji


