Back
M-AS 206 D1 NTN
Product Parameters
| Attribute | Value |
|---|---|
| Manufacturer / Brand | NTN |
| Type | ball bearing |
| Bore diameter | 30 mm |
| Outside diameter | 62 mm |
| Width - B (mm) | 29 mm |
| Sealing | 2 types of seals |
| Bore type | cylindrical |
| Radial internal clearance | CN (normal) |
| Manufacturer code | M-AS206D1 |
| Weight (Kg) | 0,27 |
| Manufacturer | NTN |
Product Description
M-AS206D1 NTN - TOP quality insert bearing, dimensions 30x62x29 mm.
Latest e-shop reviews
Š
Štěpán K.
100%
21.03.2026
- +Velmi rychle odesláni a cena
- +Perfektně zabaleno
- +Nejlepší věna na trhu
Nakoupil jsem kapalinu do posilovače a byl jsem velmi příjemně překvapen cenou a rychlosti odeslání, doporučuji
J
Jan K.
100%
28.11.2025
V pořádku
P
Petr T.
100%
21.08.2025
- +Rychlé vyřízení a odeslání
- +Bezproblémové jednání a komunikace
- +Kvalitní značkové produkty v nabídce
p
petr s.
100%
15.07.2025
vždy perfektní
R
Radek P.
100%
12.07.2025
- +Rychlé dodání
- Cena za dopravu by mohla být nižší, když máte zboží za 100 Kč


